Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

water cooling

 1. Lian-Li Galahad 240 Black

  Lian-Li Galahad 240 Black

  Се продава Водено ладење 240 купен пред 2 месеци, со активна гаранција, кутија и сите додатоци. Купено од нексио, се продава од причина што купив процесор кој захтева 360ка. Цена на ново е 7850, се продава за 6.500 денари. Доколку имате замена со моја доплата слободно понудете! Angel 078-349-395
 2. Xigmatek Aurora 240 RGB AIO Liquid cooler

  Xigmatek Aurora 240 RGB AIO Liquid cooler

  Kulerot e kupen pred nova godina, montiran, ne mi se dopagja premnogu estetski zatoa go prodavam. Se konsultirav so deckite vo neksio pred da pominat 14 dena, bidejki e montiran ne mozelo da se stornira. Zatoa odi na prodazba na nekoj koj bi mu pravel merak =) Garancija ima celosna(do...
На врв Дно