• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

warcraft 3 reforged

  1. JensenInterceptor

    Warcraft 3 Reforged

    Само што видов ново копченце на Батл Нет, пишува Warcraft 3 Reforged. Конечно преработка на класичната Воркрафт 3! Ако може вашето мислење, како ќе се развива играва? Ќе додаваат ли модови како во Старкрафт 2 или ќе биде иста само со подобра графика?
На врв Дно