• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

wacom

 1. NanoCell

  Продавам Pen Tablet Wacom Intuos M Bluetooth со гаранција

  Здраво, Како што гласи насловот го продавам следниот таблет за цртање, купен во Анхоч и со важечка гаранција до 15.05.2020 Производот е пробан 2 пати, но поради недостиг на време не е користен, што е причината за продавањето. Во прилог се наоѓаат и слики. Цена: 10 000 денари Телефон за контакт...
 2. Costigan_Jr

  Продадено [продадено] - Pen Tablet Wacom Intuos Pro S Wireless PTH451

  Продавам 1-2 пати употребен таблет Wacom Intuos Pro S Wireless PTH451 Доаѓа комплет со wireless. Батеријата држи како нова, како што кажав не е користен воопшто (само пробно го вклучив, пробав нешто да сработам, но проектот беше замрзнат), испадна промашена инвестиција. Кој ќе го купи ќе си...
На врв Дно