Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

wacom intuos pro s

  1. Wacom Intuos Pro S, NZXT H510 White

    Wacom Intuos Pro S, NZXT H510 White

    Се продаваат: Wacom Intuos Pro S таблет, користен многу малку во PhotoShop и скулптање на 3D Models во Zbrush и во Blender. Сеуште си ги има сите пен нибс и нема никакви оштети. Цената е 5.500ден. NZXT H510 White во супер состојба со најминимални гребнатинки од миграција на хардвер. Единствена...
На врв Дно