• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

w2242s

  1. Astraion

    Продадено Продавам монитор LG W2242S

    Се продава монитор 22" LG W2242S LG W2242S-PF Monitor - 22 Wide Standard Monitor - LG Electronics SA Цена: 3000ден. Понуди и прашања во ПП.
На врв Дно