• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

воздух

 1. D

  Брејнсторминг: Како технологијата може да помогне во решавање на проблемот со загадувањето?

  На страна причинителите (дали е од дрва, коли или се заедно), кои се вашите идеи за како технологијата може да придонесе кон решавање на проблемот или ако ништо друго барем да придонесе кон побрзо или подобро решавање или вршење на притисок за решавање... Видовме како МојВоздух на...
 2. D

  Спонзорирано IT.mk препорака: Vauron прочистувач на воздух

  Ок, втора рунда... после темава :) Препорачуваме производ: Vauron прочистувач на воздух > Vauron ⋆ IT.mk За прочистувачов на воздух има и рецензија на форумов - Рецензија - Vauron Прочистувач за Воздух
На врв Дно