• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

вордпрес

  1. offshore

    Проблем со постирање на Wordpress

    Да прашам некој да не знае што може да биде во прашање со овој проблем: https://s12.postimg.org/k02pmufz1/11111111111111111111111111111.png кога ќе појдам на мојот веб сајт во полето Posts и кога ќе влезам во некој од постовите наместо текст едиторот ми излегува само кодот како што гледате на...
На врв Дно