Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

волтаици

  1. pipelin

    Генијалец заборавен од државата - Произведување на струја! ⏚

    Пред некое време со еден другар разговаравме за фотонапонски панели и како двајца дудуци седнати пред кооперација размислувавме колку е тоа се добро (што и реално е). И така по муабетот нешто срчав дома и ми се појавија неколку интересни видеа. Едното видео е од денес по се изгледа го имало во...
На врв Дно