• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

волан racing wheel

  1. Boldozer

    Продадено продавам Thrustmaster T150

    T150 ForceFeedback | PS4 Racing Wheel and Pedals - PS3 PC | Thrustmaster Воланот ми користен помалце од 24 часа, изгледа 9/10 цена: 6 000 МКД нема само кутија за него.
На врв Дно