• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

водич

  1. D

    Водич за новогодишни подароци за гикови

    Оваа новогодишна сезона одлучивме да ви помогнеме во изборот на подароци за ИТ луѓето во вашиот живот или пак за вас самите, нудејќи ви одбрана листа на производи и услуги кои во моментов се на промоција на Grouper.mk. Повеќе инфо @ Новогодишен водич ⋆ IT.mk Напомена: IT.mk во соработка со...
На врв Дно