Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

vodeno

 1. Подарувам водено ладење Cooler Master Nepton 140xl

  Подарувам водено ладење Cooler Master Nepton 140xl

  Подарувам водено ладење AIO Cooler Master Nepton 140xl. Случајно видов дека сум го заборавил позади кревет од еден предходна конфигурација што си ја имав. Ладењето е исправно и исчистено, само ги немам брекетите за други сокети, овој што е закачен е за LGA2011. Кој го сака/ако го сака, негово е.
 2. alumen :)

  Каде може да се најде водено ладење во МК?

  Како што гласи насловот, каде може да се најде во нашава напатена земја, елементи/систем за водено ладење?
На врв Дно