Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

vodeno ladenje

  1. Xigmatek Aurora 240 RGB AIO Liquid cooler

    Xigmatek Aurora 240 RGB AIO Liquid cooler

    Kulerot e kupen pred nova godina, montiran, ne mi se dopagja premnogu estetski zatoa go prodavam. Se konsultirav so deckite vo neksio pred da pominat 14 dena, bidejki e montiran ne mozelo da se stornira. Zatoa odi na prodazba na nekoj koj bi mu pravel merak =) Garancija ima celosna(do...
На врв Дно