• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

visa

  1. Глупав

    Плаќање со крипто и поврзување на трејдинг акаунт со акаунт за плаќање

    имено пред некоја година да бев нелегален сега ќе си имав стан за 1200 евриќи, сепак да не тупам со чести животни приказни да почнам еден стандарден муабет кој можеби го има затскриено по темиве ама многу време би требало за претражување ИМЕНО: на почестиот ама "помалку болен" начин со...
На врв Дно