Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

виртуелна реалност

  1. Lokvan

    Рецензија HTC Vive

    На порталот известија, ама за тие што пропуштивте - во Телеком моментално може да се тестира и проба HTC Vive. https://www.telekom.mk/showroom-meeting-request.nspx Јас бев денес и... Можам да кажам дека HTC Vive e едно сериозно забавно (!) ви-ар искуство. Обавезно ќе им идам барем уште еднаш на...
На врв Дно