Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

видео повици

  1. ContentBot

    Совет: Правете паузи помеѓу видео повиците

    Еден дел од работата од дома секако може да подразбира и подолги часови, но и повеќе состаноци „залепени“ еден по друг. Овие видео-состаноци, иако можеби на прв поглед се помалку стресни од состаноците во живо, сепак влијаат на учесниците. Група истражувачи од Microsoft откри дека видео-средбите...
На врв Дно