• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

вибер

  1. Avid

    Туторијал Враќање на тазе избришана порака од Viber

    Овој начин за гледање на тазе избришана порака од Viber важи за Viber на компјутер, не на телефон. Другар ми пиша порака, ја избриша скоро веднаш, и сакав да видам што е. Отворив програма која може да ја пребарува СОДРЖИНАТА на фајловите на компјутерот, и во search-от напишав дел од чатот кој...
На врв Дно