Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

vga led

  1. Abkanis

    Помош: Проблем со графичка

    Здраво друштво. Веќе неколку месеци се мачам со графичката, ја пратив и на сервис ама после некое време пак се јави истиот проблем, па реков да се обратам тука за совет/помош. Графичката е купена пред година и еден месец, уште е под гаранција, добро сочувана без никаков оверклок (пробав еднаш...
На врв Дно