• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

vfat

  1. ayahuasca

    Acer a1-840 проблем

    Здраво, имам проблем со ~2години стар асер таблет. Почна да ги стопира сите апликации. Имаше некаква нотификација за проблеми со апдејт на гугл сервисите. Кога побарав за решение за таков проблем- најчесто одговараат во сетингс да се и исклучат апдејти или да се врати на претходниот. Кај мене не...
На врв Дно