Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

verification

 1. Marouuu

  Amazon Affiliate прашање

  Пробувам да отворам affiliate на Amazon ама имам проблем со верификација на индентитет. Кога стигам до чекорот со телефонскиот повик каде треба да внесам пин, повикот не го добивам. Чекам едно 2-3 мин. додека на екранот не се појави фејл порака. Пробано од два различни телефони, два различни...
 2. PC_GAMER

  Како да направам „Verify Java“ преку било кој веб-пребарувач?

  Здраво дечки, Како што гласи насловот, иако знам дека скоро никој веб-пребарувач повеќе не дава поддршка за Јава, има ли некаква шанса да направам верификација? Во моментов ми е потребна за да ја искористам како „дигитален сертификат“ за да можам да ги користам услугите на е-системот за...
На врв Дно