Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ventus

 1. msi rtx 3070 ventus oc 2x

  msi rtx 3070 ventus oc 2x

  Продавам графичка карта Msi Rtx 3070 Ventus oc 2x,графичката карта е одлично зачувана,без никакви проблеми или дефекти,нема гаранција и кутија,може да се тестира на моја конфигурација слободно.Ја продавам затоа што ке одам на појака графичка,по карго праќам на ваш ризик со претходно видео...
 2. GeForce RTX 2080 VENTUS 8G OC

  GeForce RTX 2080 VENTUS 8G OC

  Барам проценка за графичката (или понуди во ПП) и потоа ќе оди на продажба. Графичката е купена во јуни 2019. Мислев дека активно ќе играм игри, ама некако не се случи тоа и долго време се канам да ја продадам зошто така ми стои само... Се си работи најнормално, не е чепкана, клокувана или...
На врв Дно