Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

велосипедизам

  1. Banjifiko

    Осигурување на велосипед и велосипедисти

    Сакам да слушнам ваши искуства и размислувања на тема: осигурување на велосипед и велосипедисти. Гледам дека Сава осигурување и Еуролинк имаат пакети кои се движат од 1 € месечно па нагоре. Во градскиов сообраќај се чувствува голем недостаток на возачка култура, има заштитени говеда кои...
На врв Дно