Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

велосипед

 1. Електричен велосипед DEVRON 28426/530, Alivio 9, црн

  Електричен велосипед DEVRON 28426/530, Alivio 9, црн

  Се продава Електричен велосипед DEVRON 28426/530, Alivio 9, црн заради невозење :) Прв сопственик, гаранција кај продавачот Allellectric.mk до 20.09.2022, прејдени 387 километри. https://devroneurope.it/project/devron-28426/
 2. Banjifiko

  Осигурување на велосипед и велосипедисти

  Сакам да слушнам ваши искуства и размислувања на тема: осигурување на велосипед и велосипедисти. Гледам дека Сава осигурување и Еуролинк имаат пакети кои се движат од 1 € месечно па нагоре. Во градскиов сообраќај се чувствува голем недостаток на возачка култура, има заштитени говеда кои...
На врв Дно