Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

vector packe

  1. N

    VPP (Vector Packet Processor )

    Zdravo decki, da ne ima nekoj na forumov iskustvo vo VPP (Vector Packet Processor, [https://fd.io](https://fd.io/)) ?? Pozdrav
На врв Дно