• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

веб

 1. bobipp

  Правење веб страна за клиент

  Можно е наскоро да имам шанса првпат да правам веб страна за клиент. Сакам да ја искористам шансата ако можам ама и не сакам да излажам некого и да му доставам нешто сосема различно од тоа што ќе го одредам на старт. Прашањето ми е кој начин да го користам како за првпат. Ќе набројам неколку...
 2. Б

  Барам веб дизајнер & програмер за HTML / CSS / PHP

  Здраво на сите. Како што и самиот наслов говори, ја отворам темава со цел да најдам некој искусен веб дизајнер / програмер. Сајтот (проектот) за кој што станува збор е изработен одприлика 60%, но сепак некои работи мораат да бидат изработени од човек од дејноста. Сајтот, според она што јас...
 3. elena27

  Промоција на веб страна

  Здраво дечки, Имам една веб страна, нова е, ја пуштив пред една недела. Првата реклама ми беше во Дневник, Вест и во Утрински весник. Имам и фб страна. Праќам емаилови по компании и потенцијални клиенти. Имате ли некој совет, што друго би можела да искористам за да ја зголемам посетуваноста и...
На врв Дно