• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

веб хостинг

  1. vision

    „Shared“ Хостинг

    Малце офф: Здраво до сите. Одамна член, но неактивен, па ете дојде време и да се активирам во оваа наша најголема онлајн ИТ заедница. Он: Shared Хостинг или можда подобро Wordpress / PHP хостинг, без Cpanel, комплетно конфигуриран (custom build сервер за најдобри перформанси), континуирана...
На врв Дно