Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

веб страна

 1. Miki98

  Дали можам да креирам страна слична како time.mk на друг јазик како WordPress?

  Здраво ит другари Се здогледав во страницата на time.mk,и не знам на кој јазик е правена,не е во WordPress,планирам да направам нова страница за електрични уреди и струја и останати работи да има во страницата,врзана со rss feed autoblog. Најголемиот проблем е што се плашам од adsense,и во тек...
 2. Garfield'

  Најдобра платформа за правење на вебсајт

  Здраво другари ми треба помош,бидејќи сакам да направам вебстрана но неможам да се одлучам на која платофрма ќе биде подобра од сите. дали на angular,wordpress,python и др. Вебстраната ќе биде на 3 јазици албански,македонскј и бугарски јазик,додатно сакам да има подсајтот гоогле транслате да се...
 3. K

  Креирање на портфолио

  Здраво, Во план сум да си направам своја веб страна. Дали е добар byethost? Да започнам од 0 или пак wordpress? Кој домен би ми го препорачале? Сакам да земам домен од GoDaddy. Значи веб страната треба да е за следно (работам како фриленсер и засега добро ми оди веќе неколку години, видео...
На врв Дно