• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

веб сите

  1. I

    Facebook boost post

    Здраво.. Како што гласи насливот.. Сакам да прашам за Facebook boost post.. Нај првен дали некој ја користел оваа опција ? за промовирање на пост од веб сите.. И дали се исплати да се проба ? Дали може да се фане некој лајк на фан пагето ?
На врв Дно