Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

vaporizer

  1. Flowermate AURA Vaporizer

    Flowermate AURA Vaporizer

    Ве молам за проценка... скоро воопшто не е користен... 2-3 пати само за тест и стои во кутија... доага со фулл паковање Ревјуа и линкови за уредот: https://tvape.co.uk/blog/flowermate-aura-vaporizer-review/ https://flowermate.com/product/aura/ View...
На врв Дно