Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

vanguard

 1. Vanguard Alta Rise 38 Messenger Bag for DSLR

  Vanguard Alta Rise 38 Messenger Bag for DSLR

  Изненадувачки, никој не ја купил понудената торба по цена од 2500 денари!!! Како е тоа можно? Па за 2500 се исплати да ја земете и да ја користите за пазарење во Веро/Тинекс/Рамстор/КАМ/Стокомак! Дечки ајде посериозно, морам да подрасчистам по дома а и ми требаат парички. Еве некоја нова слика...
 2. Oktar

  Vanguard Alta Rise 38 Messenger Bag for DSLR

  Продавам прекрасна торбичка за преку рамо позната и како месинџер бег (messinger bag). Точниот модел е Vanguard Alta Rise 38 и дисконтинуиран продукт на Внагард па го нема на сајтот, или барем јас не успеав да го најдам (а го имаше пред месец дена). Некое инфо за торбичево може да видите тука...
На врв Дно