Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

vanguard series

 1. Oktar

  Vanguard Alta Rise 38 Messenger Bag for DSLR

  Продавам прекрасна торбичка за преку рамо позната и како месинџер бег (messinger bag). Точниот модел е Vanguard Alta Rise 38 и дисконтинуиран продукт на Внагард па го нема на сајтот, или барем јас не успеав да го најдам (а го имаше пред месец дена). Некое инфо за торбичево може да видите тука...
 2. spiritBreaker

  Cooler Master v850 или EVGA Supernova g2 850W?

  Дечки, кое напојување да го земам, Cooler Master -от или EVGA? На мак пазар го нема EVGA, но сепак можам многу лесно да го набавам преку другар од друга земја. И двете се 850 ватни. Благодарам
На врв Дно