• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

vadenje pari

 1. N

  Paytm акаунт

  Здраво.Дали може некој да ми помогне да отворам paytm акаунт. Ви благодарам однапред.
 2. DonFrozex

  Вадам пари од PayPal

  Како што гласи насловот, вадам пари од PayPal. Парите треба да бидат префрлени на мојот PayPal акаунт преку опцијата "Send money to family" - за да се осигураме дека утре нема да побарате Refund. Генералната провизија е 10% од сумата. Во зависност од сумата која ја повлекувате - може да се...
На врв Дно