• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

услови за користење

  1. D

    Надополнување на Услови за користење на ИТ форум

    Со цел појаснување на одредени ситуации кои се однесуваат на барања на членови за бришење/изменување на веќе објавени теми и мислења правилата за користење на форумот се надополнети со член 16 - кој досега беше застапен во кратка форма во веќе објавените услови за користење на IT.mk: Услови за...
На врв Дно