Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

усб стик

  1. S

    УСБ мемориски уреди / картички

    Земав УСБ SanDisk Ultra 32gb. Пробав да префрам филм 2-3 гб и 1/3 од податоците ги префрла со скоро 40мб/с и нагло паќа на 12 мб/с и тера до крај така. Префрлам од ссд, така да не е до него. Нормално е да се дешава, да го враќам или?
На врв Дно