• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

усб продолжеток

  1. skopje_mkd

    усб продолжеток

    дали знаете кај може да се најде обичен усб продолжеток ми треба за PS4 контролер да се врзе се компјутер....би требало да е нешто поквалитетно за не прави проблем при играње
На врв Дно