• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

усб продолжеток

  1. skopje_mkd

    усб продолжеток

    дали знаете кај може да се најде обичен усб продолжеток ми треба за PS4 контролер да се врзе се компјутер....би требало да е нешто поквалитетно за не прави проблем при играње
На врв Дно