• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

usb flash

  1. bobipp

    Verbatim USB flash drive 16GB - споро дури да ти се одмили

    Зедовме вакво усб со поени од Телеком, инаку пакувањето изгледа вака: Anhoch PC Market Online - USB Drive 16GB Verbatim Pinstripe Black USB 2.0 Претходно планот беше да се земе од 32GB, али пошто од Телеком се лопови скратија од собраните поени (губеле важност по 2 год од стекнувањето ама кој...
На врв Дно