Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

usb charger

 1. NOV i-Tech 13 porten USB 3.0 Hub 60w charger - konekcija na 13usb ureda HDD USB na PC

  NOV i-Tech 13 porten USB 3.0 Hub 60w charger - konekcija na 13usb ureda HDD USB na PC

  Se prodava NOV I-tech USB 3.0 Charging HUB so 13x usb 3.0 priklucoka. Za onie sto farmaat Chia vrzuvate do maksimum 13 eksterni HDD na eden USB priklucok Versatile and efficient USB 3.0 HUB 13x USB 3.0 ports with up to 10W USB port charging power Fast data transfer (up to 5 Gbps) Ability to...
 2. Miki98

  Предлог Адаптер за Полнење и кабел

  Здраво ит другари Сакам да отварам дискусија за адаптерот и каблите,дали може да го полнам телефонот со ваков кабел или полнач. Имам samsung a40 и poco F3,со 18w адаптер и кабел со usb to micro се полнат,дали може да користам PD charger со pd кабел ? се мислам да земам некој подобар адаптер како...
 3. toshex

  PD USB-C полначи за лаптоп (MacBook, ThinkPad, XPS, ASUS...)

  Бидејќи сум во потрага по добар полнач и бидејќи непроверени и лоши струјни доставувачи може да направат повеќе штета отколку ќар, би сакал да отворам тема кај шо би се споделувале мислења и прашања околу USB полначи за лаптопи (и мобилни) бидејќи веќе натаму конвергира пазарот и во догледна...
На врв Дно