Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

usb-c to hdmi adapter

  1. Miki98

    USB-C to hdmi adapter за Телефони

    Здраво ит другари Сакам преку type c на hdmi да се врзам за да се гледа во телевизорот,но не работи не покажува никаков сигнал на POCO F3 , POCO F1 и ONEPLUS 8 PRO. Дали ќе може да работи со ugreen кабелот? MKD1,072.95 30%OFF | UGREEN USB C HDMI Cable Type C to HDMI 4K for TV Converter for...
На врв Дно