• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

усб

  1. JensenInterceptor

    Изнајмување филмови?

    Овој бизнис во Македонија стално некако го имаше па го немаше, и на крај го снема скроз, или така ми се чини? Да, знам дека голем дел од филмоите можат да се симнат од Интермец, само понекогаш ми иде на живци сето тоа чекање гигабајти, па изнајмување некако повеќе се исплати. А и да купувам ДВД...
На врв Дно