Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

urbanite

  1. Oktar

    Продадено Sennheiser Urbanite Wired Headphones

    Продавам уште едни слушалки од колекцијата, конкретно Sennheiser Urbanite, кои патем се одлични и имаат само една забелешка, не се гајтанлес, а веќе сме 2022 :( Станува збор за on-ear слушалки кои јас лично неможам да ги користам подолго време in fact, подолго време не ги користам и затоа и ги...
На врв Дно