• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

uprising

  1. JensenInterceptor

    Соиграчи за Овервач?

    Ај кој е добар и страствен играч на Овервач да ми прати барање за пријателство. Не можам да го пројдам Uprising(Торбјорн, Рајнхарт, Мерси и Трејсер) на тешко. vladDTerran#2604
На врв Дно