Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

update

 1. Глупав

  Taskbar на Win 11 го немет после некојси апдејт

  некој да посочи решение на проблемов ако се соочил скоро... од пред две недели е на Dev Insider Channel... имено го нема на повеќе user акаунти на исти PC...
 2. orce97

  Видео за update на bios без cpu,ram i vga

  Поздрав, сакав да споделам видео кое е воедно и прв туторијал на мојот YT канал за update на биос преку flashback опција..
 3. Roxas

  Флеширање на BIOS

  Се надградив на 3800х (во кутија е) ама биосот ми е од 2018-та, немам никакво искуство со флеширање. Матичната е b450 Fatal1ty gaming k4 ATX, дали може помош околу тоа кои верзии да ги симнам за да на крај јас ставам најновата верзија. Бев на веб страната ама ме збунува тоа што пишува дека не...
 4. Fatal1ty_

  Aпдејт на форум 1.5

  Почитувани членови ве известуваме дека е направен нов абдејт на форумот со последната верзија. Со новиот абдејт дојде и нов ФОРУМ , со два подфоруми ГЕНЕРАЛНА ДИСКУСИЈА во која можете да си го кажете вашето мислење, искуство и став во врска со нашите ИТ продавници и Сугестии за IT.mk/market во...
На врв Дно