Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

update shutdown

  1. Garfield'

    s7 edge паднат софтвер на целосен андроод

    здраво имам еден проблем со телот. се правеше упдате на софтерот од телот. но беше празен 3/ батерија имаше и угасна за батерија,после уклучување на телот го покажува логото на s7 edge и оди на recovery и кажува дека нема recovery и пак се рестартира. Пробав да го флешнам не сака,бидејќи е...
На врв Дно