• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

unboxing

 1. nashio

  Отпакува.ме или Рекламира.ме?

  Идејата за овој канал е интересна главно поради тоа што е македонски. Со секое ново видео многу е приметно дека тие всушност се платени и производите ги рекламираат во секоја смисла на зборот, односно каналов нема врска со отпакување - туку примарната цел е рекламирање. Со други зборови...
 2. D

  Unboxing: Lenovo Vibe P1

  Отпакување на мобилен телефон Lenovo Vibe P1. Карактеристики: Напојуван од масивна 5000mAh батерија Брзо полнење и USB-on-the-Go (Со USB On-the-Go, може да напојувате други уреди и да разменувате податоци) Читач на отпечатоци кој помага при заштита на приватноста 5.5-инчен Full HD (1920 x...
На врв Дно