Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ултравиолетова

  1. Gappo

    Каде да се купи Blacklight (УВ-А светло) во Македонија?

    Поточно, Blacklight е светло кое емитува УВ-А зраци кои предизвикуваат флуоресцентни и фосфоросцентни бои да светат во темница (како на втората слика) и е безбедно за кожа и очи. Одлично за создавање психоделичен амбиент, а често се користат и на журки во клубови. Дали би си купиле за дома? Дали...
На врв Дно