Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ultra

 1. Samsung S21 Ultra 12/128 Silver Exynos

  Samsung S21 Ultra 12/128 Silver Exynos

  Се продава Samsung S21 Ultra 12/128, сребрен, dual sim, exynos процесор. Во одлична состојба, без гребаници, со оригинална кутија. Не е заклучен на ниедна мрежа, апдејтиран на последна верзија на OneUI 6.1. Достапен во Охрид, или по карго (карго на ваша сметка). Без замени контакт ДМ или 077 -...
 2. Нема Слика

  Купувам Samsung S23 Ultra

  Со гаранција од оператор, пожелно половен.
На врв Дно