Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ubnt

 1. Ubiquiti U6 Lite и PoE+ (at) Адаптер

  Ubiquiti U6 Lite и PoE+ (at) Адаптер

  Како што гласи огласот, се продава следниов Ubiquiti PoE+ (at) адаптер за напојување за сите нови U6/U7 уреди од UBNT! Користен месец и 10-тина дена, потоа направив реаорганизација на мрежата и адаптеров повеќе не ми е потребен! Купен од all4net Цена: 1400 денари! Платен нов 1700 денари нов...
 2. Продавам 2 Ubiquiti U6 Lite AP

  Продавам 2 Ubiquiti U6 Lite AP

  Како што гласи насловот продавам два идентични АП Ubiquiti U6 Lite , купени за објект каде што требаше да бидат монтирани, ама се испостави дека се вишок и затоа одат на продажба. АП не се користени воопшто, Освен што се отворени кутиите за да се направи некоја,слика за оглас. Доаѓаат со фул...
 3. Нема Слика

  Продавам Unifi UAP-AC PRO

  Продавам користен, перфектно сочуван Unifi UAP-AC PRO AP. Користен лично од мене, без никакви оштетувања. Доаѓа во комплет со PoE адаптер. Цена: 5500 денари фиксно ! ПП заинтересирани.
На врв Дно