Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ubisoft

 1. Нема Слика

  Real Tone кабел за Rocksmith

  Бидејќи кај нас нема кај да се купи, случајно ако некој од вас во животот играл Rocksmith, го има кабелчето потребно за играта и веќе не му треба и сака да го продаде, еве ви купец. За тие што не знаат Rocksmith е музичка видеоигра од типот на Guitar Hero, но кај што се свири со вистинска...
 2. Dace23432

  E3 2017

  Еве тема за дискусија за сите новитети што ќе бидат претставени на овогодинешниот Е3 саем во Лос Анџелес кој се одржува наредниот месец од 06.13 до 06.15 како официјални дати но ќе има настани и пред тоа. За сите оние кои не знаат што претставува овој саем за гејминг индустријата еве едно кратко...
На врв Дно