• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

убаина

  1. Harrabed

    Првиот 38 инчен UltraWide монитор

    LG конечно оди на големо со првиот 38 инчен монитор со резолуција од 3840 x 1600 пиксели со IPS панел цената како и секогаш е солена, но ништо посебно за ваков монитор вреде до последната пара. Повеќе инфо овде.
На врв Дно