Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

uap-ac-pro

  1. Нема Слика

    Продавам Unifi UAP-AC PRO

    Продавам користен, перфектно сочуван Unifi UAP-AC PRO AP. Користен лично од мене, без никакви оштетувања. Доаѓа во комплет со PoE адаптер. Цена: 5500 денари фиксно ! ПП заинтересирани.
На врв Дно