• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

uacs

  1. N

    UACS или сепак некој друг факс?

    Здраво, не сум чест корисник на форумов, само од време на време кога баш ме интересира нешто. За контекст, имам 19 години и сум од Куманово. Во септември ('19) запишав SEEU (Штулов), ми дадоа и онаа 40% стипендија или како и да би се тоа нарекло. Бев баш ентузијастичен што запишав факултет...
На врв Дно